جهرت ورود به سایت بازی انفجار آنلاین کلیک کنید
نوشته شده توسط : rabert
از آنجا که انفجار یک بازی هم زمان است (‏real time: یک بازی که کاربر شما از طریق اینترنت با شما در ارتباط است)‏، یک تاخیر بین زمانی که شما روی دکمه‌ی برداشت کلیک می کنید و زمانی دریافت رویداد برداشت شما توسط سرور وجود دارد.هر چه شما از سرور دورتر باشید و اتصال اینترنت شما ضعیف‌تر باشد، زمان بیشتری طول می‌کشد تا اقدامات انجام شده توسط شما به سرور بازی باستا بیت برسد.تحت بهترین شرایط، پیام شما می‌تواند با سرعت نور به سرور برسد، اما هنوز هم 134 میلی ثانیه طول می‌کشد تا نور دور دنیا را سفر کند.

بهترین ابزار در برابر تاخیر شبکه استفاده از ویژگی برداشت cashout خودکار است. از آنجایی که برداشت cashout خودکار شما قبل از شروع بازی به سرور فرستاده می‌شود، سرور می‌تواند بدون در نظر گرفتن تاخیر برداشت شما را انجام دهد.

به عنوان مثال، اگر اتصال شما به اینترنت کیفیت خوبی ندارد و می‌خواهید در ضریب 2 برداشت کنید، پس توصیه می‌کنیم که به جای اتکا به خود برای فشردن دکمه‌ی برداشت به صورت دستی، برداشت اتوماتیک خود را روی عدد 2 تنظیم کنید.

ما می‌دانیم که دست و پنجه نرم کردن با مسایل مروبط به کیفیت اتصال اینترنت برای مثال تاخیر، میتواند دردناک باشد. اما ما می‌خواهیم بر این واقعیت تاکید کنیم که ایران ایکس بت هیچ پول اضافی از آن به دست نمی‌آورد.

تاخیر برای بازی انفجار بدان معناست که 99 درصد مواقع، بازیکنان کمی پس از زمانی که قصد برداشت دارند، برداشت می‌کنند و این بدان معناست که سود بیشتری می‌کنند.

با این حال، به ندرت پیش می آید که ضریب بازی پس از کلیک شما روی دکمه‌ی برداشت متوقف نمی‌شود، بلکه پیش از آنکه پیام کلاینت شما به سرور برسد متوقف می‌شود.

متاسفانه، در این مورد از ایران ایکس بت کاری ساخته نیست. هر توسعه دهنده بازی چند نفره دوست دارد تمامی بازیکنان پینگ صفر داشته باشند. اما چنین چیزی به لحاظ فیزیکی غیر ممکن است.

همچنین برای ما دشوار است که درین موارد نادر پول را پس بدهیم زیرا ما هیچ پول اضافه‌ای از آن به دست نمی‌آوریم.

تنها چیزی که ما می‌توانیم توصیه کنیم این است که اگر می‌خواهید تضمین کنید که تجربه‌ی شما تحت تاثیر تاخیر شبکه قرار نمی‌گیرد، باید روی ویژگی برداشت cashout تکیه کنید.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.