برای ورود به سایت و شروع بازی کلیک کنید
با ثبت نام در سایت 100% بونوس و شارژ هدیه دریافت کنید
ماتریکس_سایت خارجی بازی انفجار با بیت کوین
نوشته شده توسط : پرستو

سایت خارجی بازی انفجار با بیت کوین

استابیت یک بازی کازینویی اجتماعی و مهیج بر پایه‌ی بیت کوین است. یک بازی زنده، ساده و هیجان‌انگیز که در آن می‌توانید به شیوه‌ای امن برای تفریح و یا به دست آورد پول بازی کنید. در هر دور بازی فرصت دارید که قبل از شروع بازی شرط‌بندی کنید. در هر لحظه می‌توانید روی گزینه‌ی برداشت “Cashout” کلیک کنید تا در ضریب فعلی قفل شود و به این ترتیب به میزان مبلغ شرط خود در ضریب شانس پاداش خواهید گرفت.

اما مراقب باشید. در هر دور از بازی ضریب بازی روی یک عدد منفجر می‌شود و این عدد در هر دور متغیر است. اگر قبل از انفجارِ ضریب برداشت نکنید، مبلغ شرط خود را از دست می‌دهید. هر دور بازی جنگی بین ریسک و پاداش است.

آیا در ضریب ۱٫۱ برای یک برد محافظه کارانه برداشت می‌کنید؟ یا برای شکار ضرایب بالایی چون ۱۰۰۰ در این بازی می‌مانید؟

از سویی دیگر شما می‌توانید روی خود ماتریکس شرط ببندید و به یک تامین کننده‌ی سرمایه و یا پشتوانه‌ی مالی بدل شوید. هنگامی که ماتریکس برنده می‌شود، تامین کنندگان سرمایه نیز برنده می‌شوند.

 • ساده
 • منصفانه
 • سود بالا

ماتریکس یک بازی کاملا منصفانه است و دارای یکی از پایین ترین حاشیه‌های سود در بازار است، یعنی تنها یک درصد.

در هر دور بازی فرصت دارید که قبل از شروع بازی شرط‌بندی کنید. وقتی دور جدید شروع می‌شود، یک ضریب شانس با شروع از عدد ۱ بالا و بالاتر می‌رود.

راهنمای بازی در ماتریکس

در ابتدا لازم است با واریز کردن بیت کوین به حساب خود یا دریافت تیپ از بازیکنان دیگر، تراز و یا موجودی حساب خود را مثبت کنید. برای خرید بیت کوین می‌توانید به صرافی‌های آنلاین فروش بیت کوین مراجعه کنید.

سپس مبلغ شرط و ضریب برداشت را انتخاب کنید و شرط ببندید. ضریب فزاینده را از ۱x به بالا مشاهده کنید! مشاهده خواهید کرد که ضریب با شروع از عدد یک افزایش می‌یابد. شما می‌توانید پیش از آنکه ضریب به عدد برداشت تنظیم شده توسط شما یا همان ضریب برداشت اتوماتیک برسد، با فشردن دکمه‌ی برداشت “cash out” برداشت خود را انجام دهید. مبلغ شرطتان را که حالا توسط ضریب افزایش یافته دریافت کنید. اما مراقب باشید، چرا که ضریب بازی هر لحظه ممکن است منفجر شود و آنگاه شما هیچ چیز به دست نخواهید آورد.

یک بیت در واحد پولی بیت کوین چیست؟

بیت یک میلیونیم یک بیت کوین، معادل ۱۰۰ ساتوشی است. در زمان نوشتن این مقاله ارزش تقریبی یک عدد بیت ۰٫۰۰۹ دلار آمریکاست. شما می‌توانید هر زمان که خواستید، بیت را واریز و برداشت کنید.

حاشیه‌ی سود ماتریکس چیست؟

حاشیه‌ی باشکاه ماتریکس ۱ درصد است. این عدد بسیار کم و منصفانه است. یعنی از هر ۱ میلیون تومان بازی در ماتریکس تنها ۱۰ هزار تومان سود میز انفجار ماتریکس است. اهمیت این موضوع زمانی مشخص می‌شود که بدانید این حاشیه سود در سایت‌های ایرانی نظیر تاینی بت بیش از ۲۰٪ است. یعنی میز انفجار مبلغ بیشتری به عنوان پورسانت برمیدارد و در نتیجه سود بازیکنان به شدت کاهش می‌یابند.

چرا باید از برداشت اتوماتیک استفاده کنیم؟

از آنجا که ماتریکس یک بازی هم زمان است (‏real time: یک بازی که کاربر شما از طریق اینترنت با شما در ارتباط است)‏، یک تاخیر بین زمانی که شما روی دکمه‌ی برداشت کلیک می کنید و زمانی دریافت رویداد برداشت شما توسط سرور وجود دارد.

هر چه شما از سرور دورتر باشید و اتصال اینترنت شما ضعیف‌تر باشد، زمان بیشتری طول می‌کشد تا اقدامات انجام شده توسط شما به سرور بازی باستا بیت برسد.

تحت بهترین شرایط، پیام شما می‌تواند با سرعت نور به سرور برسد، اما هنوز هم ۱۳۴ میلی ثانیه طول می‌کشد تا نور دور دنیا را سفر کند.

بهترین ابزار در برابر تاخیر شبکه استفاده از ویژگی برداشت cashout خودکار است. از آنجایی که برداشت cashout خودکار شما قبل از شروع بازی به سرور فرستاده می‌شود، سرور می‌تواند بدون در نظر گرفتن تاخیر برداشت شما را انجام دهد.

به عنوان مثال، اگر اتصال شما به اینترنت کیفیت خوبی ندارد و می‌خواهید در ضریب ۲ برداشت کنید، پس توصیه می‌کنیم که به جای اتکا به خود برای فشردن دکمه‌ی برداشت به صورت دستی، برداشت اتوماتیک خود را روی عدد ۲ تنظیم کنید.

ما می‌دانیم که دست و پنجه نرم کردن با مسایل مروبط به کیفیت اتصال اینترنت برای مثال تاخیر، میتواند دردناک باشد. اما ما می‌خواهیم بر این واقعیت تاکید کنیم که ماتریکس هیچ پول اضافی از آن به دست نمی آورد.

تاخیر برای ماتریکس بدان معناست که ۹۹ درصد مواقع، بازیکنان کمی پس از زمانی که قصد برداشت دارند، برداشت می‌کنند و این بدان معناست که سود بیشتری می‌کنند.

با این حال، به ندرت پیش می آید که ضریب بازی پس از کلیک شما روی دکمه‌ی برداشت متوقف نمی‌شود، بلکه پیش از آنکه پیام کلاینت شما به سرور برسد متوقف می‌شود.

متاسفانه، در این مورد از ماتریکس کاری ساخته نیست. هر توسعه دهنده بازی چند نفره دوست دارد تمامی بازیکنان پینگ صفر داشته باشند. اما چنین چیزی به لحاظ فیزیکی غیر ممکن است.

همچنین برای ما دشوار است که درین موارد نادر پول را پس بدهیم زیرا ما هیچ پول اضافه‌ای از آن به دست نمی‌آوریم.

تنها چیزی که ما می‌توانیم توصیه کنیم این است که اگر می‌خواهید تضمین کنید که تجربه‌ی شما تحت تاثیر تاخیر شبکه قرار نمی‌گیرد، باید روی ویژگی برداشت cashout تکیه کنید.

چگونه نتایج بازی را تایید کنیم؟

در حال حاضر برای تایید هش‌های بازی و محاسبه‌ی نتایج اسکریپت‌های شخص ثالث مانند JSFiddle وجود دارد.

بازی تا کجا می تواند پیش برود؟

هیچ حد و مرز واقعی برای این بازی وجود ندارد. با این حال، اگر در طول یک دور بازی، بانک رول بازی با ضرر خالص ۱٫۵ درصدی و یا بیشتر مواجه شود، سرور به طور خودکار برای تمامی بازیکنان برداشت خواهد زد و آن‌ها را وادار خواهد کرد تا از یک برد پیشاپیش لذت ببرند. ماکزیمم مبلغ برد فعلی در بالای نمودار ضریب نمایش داده می‌شود.

چه اتفاقی می‌افتد که سرور افراد را وادار به برداشت می کند؟

تحت برخی شرایط، سرور افراد را مجبور به برداشت می کند.

رایج‌ترین دلیل این است که ضریب بازی آنقدر بزرگ شده‌است که ما بیش از حد پشتوانه مالی خود را به خطر انداخته‌ایم (‏۱.۵ %)‏. اگر یک بازیکن بیش از ۱ % از پشتوانه یا ذخیره‌ی مالی را به دست آورد، این بازیکن نیز مجبور می شود مبلغ برد خود را برداشت کند.

یک دلیل محتمل دیگر مشکلات غیرمنتظره سرور است. سرور به محض اینکه با مورد غیره منتظره‌ای روبرو شود، تلاش می‌کند تا برای همه برداشت بزند و سپس مکث می‌کند.

چطور میتونم به کسی پول (تیپ) بدم؟

فرستادن بیت های رایگان به دیگر بازیکنان از طریق سیستم بیت در ماتریکس امکان پذیر است. اینکه تصمیم بگیرید به هر دلیلی به کسی تیپ بدهید، کاملن به خودتان مربوط می‌شود.

برای فرستادن تیپ تنها لازم است به قسمت تیپ بروید و در فرم مقداری دلخواه خود را پر کنید.

برای فرستادن تیپ تنها لازم است به قسمت تیپ بروید و در فرم مقدار تیپ و نام کاربری شخص دریافت کننده را پر کنید.

توجه داشته باشید که تیپ ها غیرقابل بازگشت هستند.

نام کاربری و مقدار را قبل از ارسال چک کنید!

به یاد داشته باشید: برای حفظ تجربه مکالمه با کیفیت برای تمام بازیکنان، التماس کردن برای تیپ و یا بیت‌های رایگان در کانال‌های اصلی مجاز نیست. در صورت انجام چنین کاری احتمالا مسدود خواهید شد.

کارمزد تیپ چیست؟

هر بار که به کسی تیپ می دهید، به مقدار یک هزینه‌ی پردازش کوچک ۱ بیتی از شما اجرت دریافت خواهد شد.

این کار تنها به منظور جلوگیری از اسپم کردن تیپ انجام می‌شود.

بانک رول چگونه کار می کند؟

بانک رول در واقع یک استخر پول است که مجمع از آن برای پرداخت پول برندگان استفاده می کند.

حداکثر سودی که بازیکنان می‌توانند از یک دور بازی به دست آورند، از طریق اندازه بانک رول تعیین می‌شود. هرچه بانک رول بزرگ‌تر باشد، بازیکنان می توانند مقادیر بیشتری ببرند.

هر بازیکن در یک دور بازی تنها می تواند یک درصد بانک رول یا منبع مالی را ببرد. البته ممکن است در کل و در طول راندهای متعدد بیشتر ببرید!

به طور مشابه، مجموع تمامی بازیکنان تنها می‌توانند ۱.۵ درصد از بانک رول را در یک دور واحد برنده شوند.

بازیکنان می‌توانند روی مجمع شرط ببندند (‏به این معنی که در تامین ذخیره ی مالی نقش داشته باشند)‏، و مبلغ شرط آن‌ها به بانک رول افزوده می‌شود به طوری که وقتی مجمع پیروز می‌شود، آنها برنده می شوند و در صورت باخت مجمع آنها نیز می بازند.

مجمع از تامین کنندگان مالی چه مقدار کمیسیون دریافت می کنند؟

ماتریکس ۵۰ درصد سود خالص بانک رول را به عنوان کمیسیون دریافت می کند.

بطور مثال، فرض کنیم بالاترین میزان سود بانک رول تا به حال ۱۰۰ بیت کوین بوده است، مقدار سود فعلی ۹۹ بیت کوین است و مجموع بازیکنان در یک دور ۴ بیت کوین از دست داده اند. ۳ بیت کوین از ۴ بیت کوین سود خالص به حساب می آید (یعنی آن مقداری که از بالاترین میزان سود بانک رول تا به حال تجاوز کرده است)، بنابراین ماتریکس ۱٫۵ بیت کوین دریافت می کند و ۲٫۵ بیت کوین باقی مانده به بانک رول می رود. کارمزد رقیق سازی تامین کنندگان مالی چیست؟

هر زمان که روی مجمع شرط ببندید، ۲ درصد از مبلغ شرطتان به دیگر تامین کنندگان مالی بسته به سهمشان در بانک رول پرداخت خواهد شد.

به عبارت دیگر، هر بار که شخصی دیگر روی مجمع شرط ببندد، شما سهمی از ۲ درصد کارمزد رقیق سازی آنها دریافت خواهید کرد. به شرط آن که شرط شما به the دیگر پرداخت شود.

به عنوان مثال، اگر شما یک بیت کوین روی مجمع شرط بسته باشید، ۲ درصد از آن یعنی ۰٫۰۲ بیت کوین میان دیگر تامین کنندگان ذخیره مالی توزیع خواهد شد و ۰٫۹۸ مابقی سهم شما در بانک رول خواهد بود.

برای سرمایه‌گذاری بر روی سیستم کارمزد رقیق‌سازی، شما باید تا جایی که می‌توانید و در سریع ترین زمان ممکن روی مجمع شرط ببندید. همانطور که سهمتان را بیشینه می کنید، از کارمزدهای رقیق سازی آینده نیز سهم بیشتری خواهید داشت. این راه ما برای پاداش دادن به تامین کنندگان بلند مدت است. هیچ وقت برای اینکه یکی از آنها باشید دیر نیست!

چگونه می‌توانم به رشد سایت به عنوان یک تامین کننده کمک کنم؟

برای داشتن یک ماتریکس سالم داشتن همزمان بازیکن ها و تامین کندکان (یا قمارکنندگان روی مجمع) حائز اهمیت است. چرا که تامین کنندگان پایه ی بانک رول می سازند، بدین ترتیب سودهای بالاتر مجاز می شود و قماربازان بزرگتری جذب بازی می شوند. اگر می‌خواهید در این زمینه مشارکت کنید اگر می‌خواهید در این زمینه مشارکت کنید، هیچ چیز به اندازه ی تبلیغ دهانی در جذب بازیکنان و تامین کنندگان بیشتر موثر نخواهد بود. لطفن بازی را به دوستان خود توصیه کنید. اگر شما در حال حاضر یه تامین کننده هستید، انتشار این خبر منجر شکل گیری تامین کنندگان آینده خواهد شد که به شما با دریافتی های کارمزد رقیق سازی بیشتر پاداش خواهند داد.

برخی ایده‌های مفید برای ترویج وب سایت عبارتند از:

پیوندی را به bustabit.com در امضای BitcoinTalk.org خود اضافه کنید. نقدی در مورد ماتریکس در یک فروم مناسب و به زبان مادری خود بنویسید.

10 پاسخ به “ماتریکس_سایت خارجی بازی انفجار با بیت کوین”

 1. Payam گفت:

  سلام به بروبچه های قرنطینه!! بچها شماها هم مثل من از وقتی کرونا اومده به این سایت های پیش بینی و بازی های آنلاین رو آوردین؟!! واقعا آدم سرگرمی دیگه ای نداره خسته میشه همش بیکار باشه تو خونه و خوبی این سایت ها اینه که میشه ازشون درآمد کسب کرد اگه زرنگ باشیم 👍👍

 2. داودی گفت:

  اصلا سایت جالبی نیست نمیشه راحت اینجا بازی کرد یه سایت خارجیه که باید با بیت کوین حسابتو شارژ و رد و بدل کنی این اصلا کار راحت و آسونی نیست بعدم اصلا اعتمادی نیست معلوم نیست کارشون چقد قابل اعتماد باشه بنظرم اصلا ریسک نکنین چون ارزش نداره بعد که بازنده بشین کلی پول از دستتون میره و کاری ازتون برنمیاد

 3. کیان گفت:

  اما برخلاف بقیه من اصلا این سایت رو تایید نمیکنم اصلا سرورش خوب کار نمیکنه و وقتی میخای بازی رو متوقف کنی عمل نمیکنه بنظرم خیلی مشکل داره اصلا نرید شرکت نکنید به نفع شما نیست هیچیش

  • کریم گفت:

   اره بنظرم سایت قابل اعتماد نیس منم بازی نکردم توش ولی دوستام که شرکت کرده بودن راضی نبودن میگفتن اون چیزی که انتظار داشتن اصلا نبوده و خلاصه شاکی بودن پولشون حروم شده

 4. رشید گفت:

  اره موافقم سایتش واقعا حرف نداره بخصوص اینکه میتونی روی خود ماتریکس شرط ببندی و پشتوانه مالی بشی که وقتی ماتریکس برنده میشه توم برنده میشی خیلی منصفانه و ساده میتونی برنده شی و پول بزنی بر برن منم کلی حال کردم بااین سایت 👌

  • Kami گفت:

   آره میشه روش حساب کرد منم امتحانش کردم یه سایت خارجی خفن که بیت کوین کارتو راه میندازه ولی خیلی باحال و قابل اعتماده من خیلی ازش خوشم اومد خیلی بهتر از سایت های فارسی دیگه است که دارن فعالیت میکنن و هیچ کارشونم مشخص نیست و تقلبی میکنن

 5. نقی گفت:

  سایت ماتریکس خیلی خیلی معتبره و همه چیزش اوکیه خیالتون راحت، اصلا همینکه حاشیه سودش 1 درصده یعنی تمومه حرف نداره مثل سایت های نامعتبری که حاشیه سود 20 درصدی دارن نیست منکه خیلی بم خوش گذشت بازی کردم

  • Hoda گفت:

   سایت انفجار ماتریکس خیلی برتر و معروف تر از سایت های دیگه است خیلی کارش خوبه برا همین کسی تا حالا ازش شکایت نکرده!! بچها اگه سایت خوبی واسه بازی انفجار یا بازی های دیگه میخایین حتما شما هم این سایت رو امتحان کنین بدون شک شما هم به نتیجه من میرسین و ازش خوشتون میاد

 6. فرزاد گفت:

  بازی انفجار خودش همینطور ریسک پذیر هست و کلی شانس میخاد ببری حالا با بیت کوین دیگه خیلی سخته بخصوص اگه سایتت معتبر نباشه دیگه خریت محض بنظرم انجام ندین خیلی ریسکه پولی براتون نمیمونه با این روال

  • طیبه گفت:

   آره واقعا خیلی ریسک میخاد با بیت کوین خیلی سخته ممکنه خیلی ضرر کنی و بدبخت بشی بقول شما بخصوص اگه سایتت نامعتبر باشه دیگه خیلی خیلی میفتی توی ضرر بچها اصلا ریسک نکنین فایده نداره ارزش نداره شما بازنده این چون این سایت ها کارشون همینه فقط به سود خودشون کار میکنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *