فهرست بستن

طرح روی جلد بازی Star Wars: Jedi Fallen Order فاش شد

درحالی که هنوز چند روز تا شروع E3 2019 زمان باقی است، طرح روی جلد نسخه‌ی استاندارد و دیلاکس بازی انفجار Star Wars: Jedi Fallen Order فاش شده است.

هرچه که بیشتر به موعد شروع رویداد بزرگ، مهم و هیجان‌انگیز E3 نزدیک می‌شویم، خبرهای بیشتر و بااهمیت‌تری از آثار حاضر در این نمایش بزرگ در فضای مجازی مخابره می‌شود. امروز هم درپی مواردی که طی این مدت فاش شدند، با خبری جدید همراه‌تان هستیم و در جریان آخرین اخبار بازی، ساعاتی پیش دریافتیم که طرح روی جلد نسخه‌های استاندارد و دیلاکس بازی Star Wars: Jedi Fallen Order فاش شده است.

Star Wars: Jedi Fallen Order

طرح نسخه‌ی استاندارد بازی

در طرح جلد نسخه‌ی عادی Star Wars: Jedi Fallen Order، قهرمان ماجراهای بازی یعنی کال کستیس را می‌بینیم که توسط دوستان و دشمنانش، روی کاور اثر جلوه می‌کند و طرح نسخه‌ی دیلاکس بازی هم که در تصویر شاخص این مطلب می‌توانیم تماشایش کنیم، روی به‌تصویر کشیدن کال تمرکز دارد و نیم‌رخ چهره‌اش را همراه شمشیر نورانی او نمایش می‌دهد.

تا امروز به‌طور قطع می‌دانیم که در جریان نمایش کمپانی الکترونیک آرتز (EA Play) و کنفرانس مطبوعاتی کمپانیمایکروسافت در E3 2019، نمایش‌هایی را که احتمالا روی گیم‌پلی و داستان اثر متمرکز هستند تماشا خواهیم کرد.

جدیدترین اثر استودیو ریسپاون یعنی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order، در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) راهی ایکس باکس وان، پی سی و پلی استیشن 4 خواهد شد.

ستنظم بيوتيفيه جافا سكريبت المجانية على الإنترنت. تأكد من استخدامه في كل مرة قبل نشر الرموز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *